printlogo


یلدای مجازی برای کاهش حجم بیماران در بیمارستان ها/پلمپ و تعطیلی در انتظار صنوف متخلف

کد خبر: 167820تاریخ: 1399/9/30 21:45
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
یلدای مجازی برای کاهش حجم بیماران در بیمارستان ها/پلمپ و تعطیلی در انتظار صنوف متخلف
فرماندار شهرستان لنده گفت: انتظار داریم شهروندان یلدای امشب را به صورت مجازی و به دور از تجمع و دورهمی برگزار کنند تا حجم فشار بر کادر درمانی کمتر شود.

خدادوست موسوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و شب یلدا گفت: آنچه ماحصل تلاش ها و زحمات چند هفته گذشته در کاهش سیر سعودی بیماری کرونا بود مشارکت خوب مردم و پرهیز از گردهمایی ها و تجمعات بوده است.

وی افزود: شب یلدا یکی از شب های است که آئین سنتی خاصی در این حوزه برگزار می شود لذا همین دور هم نشینی ها و تجمعات نشان از عمق دوستی و صفا و صمیمت ملت ایران است ولی در این شرایط حساس کرونایی بهتر است شهروندان عزیز نهایت همکاری را داشته باشند و از تجمع و دور همنشینی پرهیز کنند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: بیاییم امشب که یکی از بلندترین شب های سال است با پرهیز از دور هم نشینی و تجمعات حجم بیماران کرونایی را در بیمارستان ها کاهش دهیم و عاملی برای قطع زنجیره بیماری کرونا در خانواده و اجتماع باشیم.

موسوی تصریح کرد: بدون هیچ اغماضی با صنوف متخلفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد خواهیم کرد به خصوص کافی شاپ ها، قوه سرا ها، باشگاه های بلیاردی که کانون تجمع جوانان هستند .

وی تاکیدکرد: روزند بازدید ها و نظارت های اکیپ های مختلف بهداشتی و درمانی در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز همچنان ادامه دارد و تا پایان این طرح نیز ادامه دار خواهد بود.

انتهای پیام


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/167820.html