printlogo


تحلیل رهبر انقلاب از معنای آراء باطله این دوره از انتخابات

کد خبر: 187264تاریخ: 1400/4/7 18:03
تحلیل رهبر انقلاب از معنای آراء باطله این دوره از انتخابات
رهبر معظم انقلاب با اشاره به دوران ریاست آیت‌الله رئیسی بر قوه قضائیه تصریح کردند: رویکرد تحولی در قوه‌ قضائیه مسئله بسیار مهمی بود، این باید ادامه پیدا کند، متوقف نشود بلکه باید شدت پیدا کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه: بعضی‌ها روی آراء باطله تکیه میکنند. آراء باطله دلیل چیست؟ آراء باطله دلیل جدایی آن افراد از نظام است؟ ابداً، ابداً. عکس قضیه است.

ایشان فرمودند: آن کسی که می‌آید در شعبه‌ی رأی‌گیری میخواهد رأی بدهد، با صندوق قهر نکرده، میخواهد رأی بدهد، نگاه میکند میبیند شخصی که قبول دارد در این مجموعه‌ی نامزد‌ها نیست، خب این چه کار کند؟ میتواند قهر کند بگوید حالا که شخص مورد نظر من در فهرست این نامزد‌ها نیست من رأی نمیدهم، میتواند برود، اگر قهر نکرد، نرفت و رأی داد و اسم همان شخص را نوشت که این میشود آراء باطل یا رأی سفید انداخت، پس این پیداست که به صندوق رأی علاقمند است، پیداست که با صندوق رأی قهر نکرده، پیداست که به نظام علاقمند است. بعضی‌ها روی این چیز‌های بی‌خودی همین‌طور مدام تحرک و حرف و گفت و تحلیل‌های غلط و این‌ها میکنند.

منبع: شهرخبر

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/187264.html