printlogo


دانش آموزان مهمترین سرمایه انسانی و آینده ساز کشور هستند/ تزریق روحیه امید و اعتماد نیاز جامعه است

کد خبر: 191465تاریخ: 1400/7/1 19:38
مسئول بسیج دانش آموزی استان مطرح کرد؛
دانش آموزان مهمترین سرمایه انسانی و آینده ساز کشور هستند/ تزریق روحیه امید و اعتماد نیاز جامعه است
مسئول بسیج دانش آموزی سپاه فتح با اشاره به اینکه تزریق روحیه امید و اعتماد نیاز جامعه است گفت: دانش آموزان مهمترین سرمایه انسانی و آینده ساز مملکت هستند.

سعادت صالحی نیا در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص امید آفرینی برای آینده نظام و کشور گفت: امید مایه نشاط،خودباوری و  تحرک هر جامعه ای است و در مقابل یکی از تکنیکهای اساسی که امروز دشمن در عملیات روانی به کار گرفته است دمیدن در موج نا امیدی در جامعه به ویژه در بین نوجوانان و جوانان است.

 وی افزود: به کوری چشم دشمن این فروغ و این روشنی از دل های ملت ایران با این پیشرفت ها و اقدامات اساسی روز به روز افزایش پیدا می کند.


صالحی نیا ابراز داشت:  یکی از مواردی که باعث ایجاد امید در جامعه می‌شود گزارش‌دهی به موقع پیشرفت ها و اقدامات نهادها و دستگاه‌های است که خدمات بسیار خوبی به مردم می دهند هرچند این خدمات باید تا رسیدن به تمدن اسلامی به صورت چشمگیری افزایش پیدا بکند.


وی افزود: توکل بر خدا و تلاش مجدانه برای حل مشکلاتی که امروزه مردم با آن دست و پنجه نرم می کند مهمترین راهکار و مجاهدت برای مردم است.


 مسئول بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه براساس فرامین مقام معظم رهبری اگر امید در جامعه نباشد هیچ کدام از کارهای بزرگ انجام نمی گیرد گفت: یکی از مهمترین کارها برای ساختن آینده و امیدآفرینی در جامعه تربیت نیرو و انسان سازی است .

 

صالحی تصریح کرد: انسانهایی که در آینده می خواهند مملکت را اداره و مدیریت بکنند، سرمایه بزرگ انسانی هستند و دانش‌آموزان و دانشجویان مهمترین سرمایه های انسانی کشور هستند.

 

وی با اشاره به اینکه جوانان اصلی ترین گزینه در بیانیه گام دوم انقلاب هستند گفت: دانش‌آموزان از لحاظ علمی، ارزشی و اخلاقی توانمند هستند و با حرکت و همت امیدوارانه می توانند مشکلات کشور را در آینده مدیریت و حل کنند.

 

مسئول بسیج دانش آموزی در پایان اذعان داشت: تزریق روحیه امید و امیدآفرینی و افزایش اعتماد اجتماعی مهمترین نیاز ضروری شرایط اکنون جامعه است تا با همدلی و وحدت با سرعت از گردنه چالشها عبور کنیم.انتهای پیام/
 


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/191465.html