printlogo


انتصاب های رابطه ای در اداره ورزش و جوانان دنا؟/زیرساخت های ورزشی سی سخت بعد از زلزله فراموش شدند

کد خبر: 194799تاریخ: 1400/9/12 10:05
ورزشکاران سی سختی خطاب به نماینده مجلس و مسئولان شهرستانی:
انتصاب های رابطه ای در اداره ورزش و جوانان دنا؟/زیرساخت های ورزشی سی سخت بعد از زلزله فراموش شدند
جمعی از ورزشکاران شهر سی سخت با گلایه از انتصاب های رابطه ای به جای شایسته سالاری در اداره ورزش و جوانان دنا از عدم توجه به زیرساخت های ورزشی بعد از زلزله سال گذشته نیز انتنقاد کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمعی از ورزشکاران شهر سی سخت در نامه ای به نماینده خود در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دنا و امام جمعه این شهرستان با انتقاد از عدم توجه به زیرساخت های ورزشی شهرستان پس از زلزله سال گذشته، اظهار داشتند:رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا با انتصاب های رابطه ای بجای شایسته سالاری باعث دلسرد شدن کثیری از ورزشکاران شهرستان بالاخص شهر سی سخت شده است.

این ورزشکاران از مسئولان استانی و شهرستانی درخواست کردند با ورود به صحنه ورزش سخن مقام معظم رهبری را ارج نهاده و با تلاش و همت بیشتر شاهد پیشرفت ورزش و فعال شدن شاخه های مختلف ورزش در شهر سی سخت و شهرستان دنا باشیم.

 

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای روشنفکر
نماینده محترم مردم شهرستان های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی
جناب آقای پناهی
فرماندار محترم شهرستان دنا
جناب آقای مصباح نژاد
امام جمعه محترم شهر سی سخت

با عرض سلام و خسته نباشید

در جامعه اسلامی که بنیادی فرهنگی دارد نخستین اقدام در جهت گسترش ورزش که یک نیاز اساسی مردم است انتخاب مدیران شایسته است در این خصوص نیز مقام معظم رهبری فرموده اند:«وظیفه اصلی دولت و مسئولان ورزش کشور این است که اشتیاق به ورزش ،روحیه ورزشکاری و ورزش خواهی را در مردم زنده کنند»  براین اساس معیار ارزشیابی مدیران ورزشی باید میزان توفیق آنها در همگانی کردن ورزش، ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امکانات باشد.

 

همانگونه که مستحضرید در بهمن سال ۱۳۹۹ زلزله ای به قدرت ۵.۶ ریشتر شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا را لرزاند،هرچند خوشبختانه این زلزله تلفات جانی نداشت ولی زیر ساختهای ورزشی شهر سی سخت مانند دیوارهای سالن های ورزشی دچار آسیب فراوانی گردید که با توجه به بیماری کرونا و فرصتی طلایی برای توسعه،تعمیر و تجهیز مکان های ورزشی ، متاسفانه با سهل انگاری،عدم توجه و سوء مدیریت در اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا باعث غیرفعال شدن اغلب شاخه های ورزشی شده است.

 

همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا با انتصاب های رابطه ای بجای شایسته سالاری باعث دلسرد شدن کثیری از ورزشکاران شهرستان بالاخص شهر سی سخت گردیده است.لذا از شما مسئولین محترم خواهشمندیم با ورود به صحنه ورزش سخن مقام معظم رهبری را ارج نهاده و با تلاش وهمت شما عزیزان شاهد پیشرفت ورزش و فعال شدن شاخه های مختلف ورزش در شهر سی سخت و شهرستان دنا باشیم.

 

گفتنی است این رسانه فرصت پاسخگویی به مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا را به آن ها می دهد و منتظر پاسخ خواهد بود.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/194799.html