printlogo


اهداء جهیزیه به زوج‌های نیازمند کهگیلویه/محقق: مکتب شهید سلیمانی راه گشا است

کد خبر: 195992تاریخ: 1400/10/15 14:41
در دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ؛
اهداء جهیزیه به زوج‌های نیازمند کهگیلویه/محقق: مکتب شهید سلیمانی راه گشا است
به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و دهه بصیرت بالغ بر ۶۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان و نیازمند کهگیلویه اهداء شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و دهه بصیرت  بیش از ۶۰ جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند  کهگیلویه اهدا شد.

 

 

فرمانده بسیج ناحیه مقاومت کهگیلویه در این برنامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی ، شهدای مقاومت و دهه بصیرت گفت : آنچه که این روزها به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی بیان می شود و هر چه از ایشان یاد کنیم، چیزی جز تکرار و تذکر نیست؛ شهید سلیمانی مرز انسان بودن را در نوردیده بود و به قله های انسانیت دست یافته بود و آنچه که ما از شهید سلیمانی در قله پیمایی ها می دیدیم، چیزی جز ایثار، از خود گذشتگی و ذوب شدن برای مردم نبود.

 

حمزه محقق زاده افزود: حاج قاسم برای حل مشکلات، گره گشایی و مانع گشایی در حوزه های متعدد، هیچ مرزی را به رسمیت نمی شناخت و تمامی مرزهای اعتباری را نیز در هم می نوردید و به قله های انسانیت رفت، آنجایی که انسان نیاز به کمک، حیات، مقاومت، ظلم ستیزی دارد و هر جا که از این سخنان بود، حاج قاسم حاضر بود و راه گشایی می کرد.

 

وی تصریح کرد: امروز به مدد حاج قاسم از شمال مدیترانه تا تنگه عدن، محل عبور انرژی جهان، خیمه زدیم و دشمنان نظام به قدرت بلامنازع انقلاب اسلامی پی برده اند.

 

محقق زاده  ترویج و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی در برپایی ازدواج‌های آسان، کم‌ هزینه و پایدار را  در ازدواج جوانان یادآور شد و  بیان داشت: ۶۷ سری جهیزیه به زوج های نیارمند در قاب قرارگاه محرومیت زدایی سپاه کوثر و بسیج سازندگی ناحیه کهگیلویه اهدا شد.

 

وی ارزش ریالی هر سری جهیزیه را قریب به ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: این اقلام شامل ۹ قلم کالا شامل اجاق گاز، یخچال، تلویزیون ، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و ... است.

 

محقق زاده با اشاره به اینکه مکتب حاج‌قاسم راه‌گشا است، گفت: هر کسی در راه خدمت‌گزاری است باید وارد میدان شود و با با هم‌افزایی، همدلی، پشتیبانی و حمایت و استفاده از همه ظرفیت‌ برای خدمتگزاری به مردم قدم برداشت.

 

تصاویر تکمیلی؛

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/195992.html