printlogo


دشمن با جنگ شناختی باور و ایمان مردم را مورد هدف قرار داده است

کد خبر: 203284تاریخ: 1401/3/4 12:17
دشمن با جنگ شناختی باور و ایمان مردم را مورد هدف قرار داده است
فرمانده تیپ 48 فتح با اشاره به اینکه این تیپ در خط مقدم دفاع از تمامیت ارزی جمهوری اسلامی قرار دارد گفت:دشمن با جنگ شناختی باور و ایمان مردم را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سردار حسن حکمتیان در آئین پاسداشت حماسه سوم خرداد در دهدشت اظهار کرد: از معبر خون شهداست که ما امروز آرامش و امنیت داریم و به کسب علم و دانش و معرفت می‌پردازیم.

 

فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تفکر راهبردی امام و استراتژی صحیح ایشان در پرتو عنصر شجاعت و استقامت، تزلزلی آشکار بر مکتب‌های ایادی کفر و شرک و نفاق به وجود آورد و تمام معادلات سیاسی دنیا را به هم زد.

 

وی افزود: امام راحل مسیر پر قدرت انقلاب اسلامی را ریل‌گذاری نمود و پرچم جمهوری اسلامی را بر این قطار به اهتزار درآورد.

 

حکمتیان تصریح کرد: وقتی نظام سلطه به رهبری آمریکای جنایتکار دید با طلوع جمهوری اسلامی، غروب غرب‌زدگی اتفاق افتاده شروع به توطئه و دسیسه علیه نظام جمهوری اسلامی کرد و در همان ابتدا عده‌ای از قطار انقلاب پیاده شدند و بر علیه امام و انقلاب زاویه گرفتند و شخصیت‌های مهم کشور را ترور کردند، کما اینکه هنوز این خباثت‌ها ادامه دارد.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه دیگر جنگ سختی اتفاق نخواهد افتاد گفت: اگر قرار بر جنگ سخت بود زمانی که عین‌الاسد چشم شیر آمریکا را میان گنبد آهنین زدیم اتفاق می‌افتاد، گفته بودند ۵۲ نقطه از ایران را می‌زنیم اما جرات نداشتند.

 

وی عنوان کرد: نتیجه کشورهایی که به آمریکا اعتماد کردند را ببینید، آمریکا رو به افول است.

 

حکمتیان گفت: دشمن با جنگ شناختی باور و ایمان مردم را مورد هدف قرار داده است اما سربازان شما در تیپ ۴۸ فتح در مرزهای جمهوری اسلامی در هوای سرد و سخت در حال پدافند با گروهک‌های تروریستی و سوداگران مرگ و اخلال‌گران اقتصادی، از ارزش‌ها دفاع می‌کنیم و تا آخرین قطره خون نخواهیم گذاشت تمامیت ارزی جمهوری اسلامی و مرزهای عقیدتی دچار خدشه شود.


لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/203284.html