printlogo


آیت الله حسینی: جوانان در میدان استکبار بازی نکنند/سردار خرم دل:همه تلاش استکبار برای ناامن کردن ایران است/احمدزاده: باید قدردان تلاش های نیروهای مسلح باشیم

کد خبر: 210292تاریخ: 1401/7/1 14:30
در مراسم رژه نیروهای مسلح یاسوج مطرح شد
آیت الله حسینی: جوانان در میدان استکبار بازی نکنند/سردار خرم دل:همه تلاش استکبار برای ناامن کردن ایران است/احمدزاده: باید قدردان تلاش های نیروهای مسلح باشیم
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده سپاه فتح و استاندار در سخنرانی مراسم ویژه رژه آغاز هفته دفاع مقدس به اتفاقات این روزهای کشور واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: در شرایطی جنگ را تحمیل کردند که ملت ما انقلابی نوپا را به وجود آورده بود، هنوز در داخل کشور با مشکلات عدیده‌ای مواجه بودیم، انقلاب هنوز تثبیت نشده بود، نیروهای نظامی ما به هم ریخته بود و سپاه تشکل خاص خود را نداشت و ارتش در شرایط ویژه‌ای بود.

 

وی افزود: صدام، ابزار استعمار و استکبار بود چون از نگاه آنان هر ملتی که بخواهد مستقل زندگی کند و در مقابل منافع شیطانی آمریکا بایستد باید سرنگون شود، از این رو همه جبهه استکبار و استعمار، صدام را حمایت کردند اما نتیجه جنگ پیروزی برای ملت ایران بود و روز به روز بر اقتدار این سرزمین و این ملت افزوده می‌شود.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدام در خاک دفن شد اما انقلاب با شکوه و عظمت ایستاد و امروز شاهد هستیم که انقلاب اسلامی در همه جهان نفوذ کرده و با اقتدار ایستاده و در عرصه‌های مختلف در حال پیشرفت و ثمردهی است.

حسینی عنوان کرد: امروز نظام اسلامی تکیه‌گاه همه ملت‌های مستضعف و مظلوم جهان است هر جایی که ملتی مظلوم است نگاهش به سوی ملت ایران است و علی‌رغم توطئه دشمنان روز به روز بر قدرت این ملت و این کشور افزوده می‌شود و علی‌رغم همه فشارهای نظامی، سیاسی و اقتصادی، کشور ایران و حکومت اسلامی در اوج اقتدار حرکت می کند.

 

وی با بیان اینکه ما از گردنه‌های سخت عبور کردیم و امروز روز مجد و عظمت ملت ایران است، گفت: ظرفیت جمهوری اسلامی جهانگیر و فراگیر است و ملت‌های آزاده به رهبری این سرزمین دارند به اهداف انسانی خود دست می‌یابند به همین دلیل به هر بهانه‌ای می‌خواهند کشور ما را هدف قرار دهند.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه جوانان و خانواده‌ها حواسشان باشد در میدان استکبار بازی نکنند، متذکر شد: آمریکا به واسطه قدرت ایمان این مردم و این نظام از اریکه ابرقدرتی بر زمین کوبیده شده و همانطور که امام فرمود ما آمریکا را زیر پا خواهیم گذاشت، امروز می‌بینم که آمریکا لگدمال شده و رژیم صهیونسیتی و انگلیس تمام شده است.

سردار خرم دل:همه تلاش استکبار برای ناامن کردن ایران است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خطاب به دشمنان گفت: بدانید که امروز ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات به لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی در اوج توانمندی و اقتدار است.

سردار حمید خرم دل اظهار داشت: قدرت و تجهیزات نیروهای امنیتی و نظامی کشور همچون ابتدای انقلاب اسلامی نیست و در ابعاد مختلف پیشرفته شده است.

 

وی افزود: امروزه دشمن به بهانه های مختلف به دنبال تحریم و فشارهای ظالمانه بر سپاه است و نیروهای امنیتی و نظامی را مورد هجمه قرار داده است.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ایران در دوران دفاع مقدس به دنبال جنگ نبود اما زمانی که دشمن حمله کرد، مردم برای دفاع از مرز و بوم شان به پا خاستند و این دفاع مقدس نامیده شد.

 

سردار خرم دل عنوان کرد: هدف رژیم بعث تصرف خاک ایران بود و تجهیزات شان چندین برابر کشور ما بود، با این وجود ملت ایران مقتدرانه پیروز شد.

 

وی ادامه داد: به اعتقاد ما استکبار در حال فروپاشی است لذا تمام توان خود را به کار گرفته اند که جمهوری اسلامی را ناامن کنند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: بیش از سه میلیون نفر از مردم کشور از صمیم دل در اربعین حسینی حضور یافتند و هیچ اجبار و زوری در کار نبود.

 

سردار خرم دل افزود: تیپ ۴۸ سپاه فتح، نیروهای اتنظامی و امنیتی با جان دل از مرز و بوم ایران تا آخرین نفس پایداری خواهند کرد.

 
احمدزاده: باید قدردان تلاش های نیروهای مسلح باشیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) همراه و با تفکر و جریانی جدید بر مبنای توحید، خداپرستی، ارزش‌ها، عزت و استقلال موازنه های دنیا را تغییر داد، هر دو قدرت شرق و غرب دست در دست هم دادند تا این تفکر جدید را از بین ببرند، جریانات ضد انقلابی، کمونیسم، کموله و جریانات انحرافی به دنبال سرنگونی انقلاب بودند اما همه توطئه های آنها شکست خورد و امروز ایران اسلامی در دنیا نقش آفرین است.

 

وی اظهارکرد: تمام تانک ها و تجهیزات از طرف شوروی و کشورهای غربی برای مقابله با کشور ایران بود، رژیم بعثی عراق با فکر اینکه عرض یک هفته می تواند به تهران برسد و تهران را فتح کند وارد جنگ با ایران شد، اما چندین ماه پشت دروازده های خرمشهر و آبادان گرفتار شد و هیچ گاه نتوانست به اهواز مرکز خوزستان برسد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دلاورمردان و سرافرازان سپاه، تیپ توانمند و مقتدر۴۸ فتح، نیروی انتظامی، بسیج، ارتش، همه کسانی که پای انقلابند و دولت جهادی با تفکر انقلابی، امام و رهبری پای کار است.

 

احمد زاده خاطرنشان کرد: امروز جبهه مقاومت مقتدرترین نیروی تصمیم گیرنده در دنیاست، شرق و غرب در مقابل جبهه مقاومت ناتوان است و کسی که سرنوشت دنیا را دارد رقم می زند و ملت ها را به سمت استقلال و آزادی می برد جریان جبهه مقاومت به رهبری مقام معظم رهبری و ایران عزیز است.

 

وی ادامه داد: از نیروهای نظامی و انتظامی که در این رژه شرکت دارند، از خانواده معظم شهدا، اعضای محترم شورای تأمین، بسیجیان، نیروهای جهادی، نیروهای مسلح و روحانیت سپاسگذارم.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کسانی که میدان داری می کنند برای اجانب و باعث خوشحالی دشمنان انقلاب و ملت ایران هستند، مراقب باشند و به نیروهای انتظامی اهانت نکنند بلکه باید قدردان نیروهای مسلح خود بویژه این نیروی زحمت کش و پرتلاش باشیم.

 
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/210292.html