printlogo


اشتباه محاسباتی نماینده گچساران خطاب به ناجا در توییتر/جمع کردن سبد آرا ارزش این اظهارنظر را نداشت!

کد خبر: 210302تاریخ: 1401/6/31 13:09
اشتباه محاسباتی نماینده گچساران خطاب به ناجا در توییتر/جمع کردن سبد آرا ارزش این اظهارنظر را نداشت!
جایی که کل کشور تحت حمله رسانه های معاند قرار گرفته است و سعی دارند نظام را منفعل کنند، هم نوایی با ساز ناکوک رسانه های اپوزیسیونی کاری خلاف شایستگی و شأن یک نماینده مجلس است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس احمد موسوی - به خوبی روشن و آشکار است که برخی نمایندگان مجلس در قضیه اخیر اظهارنظرهایی را داشته اند که اگر در بطن آنها ورود پیدا می کردیم شاهد نمایشی نادرست از برخی رویکردهای آنان بودیم.

 
هنوز قضیه چه به لحاظ پزشکی قانونی و چه به لحاظ جنبه جرم در دستگاه های مربوطه در حال عیب یابی است که نماینده گچساران و باشت در اظهار نظری، ناجا را به لحاظ استفاده از قوه قهریه زیرسوال می برد.
 
جایی که دیگر او می گوید این قبیل کارها از اختلاس هم بیشتر آبروی نظام را تحت شعاع قرار  داده است.
 
اگر چنین چیزی هم صحت داشته باشد باید آنرا در فضای رسانه ای جار بزنیم و هم صدا با ضد انقلاب کار را به پیش ببریم؟ ایا این زمان شناسی درست بود؟
 
همه از مرگ مهسا امینی ناراحت هستند و این یک غم است که هیچ کس نمی تواند از آن دوری کند و بهرحال باید آسیب شناسی شود.
 
جایی که کل کشور تحت حمله رسانه های معاند قرار گرفته است و با شایعات و روایت های خلاف واقع سعی دارند نظام را منفعل کنند، هم نوایی با ساز ناکوک رسانه های اپوزیسیونی کاری خلاف شایستگی و شأن یک نماینده مجلس است.
 
این اظهارنظر بی سابقه بوده است و شاید در هیچ اظهارنظری از سایر نمایندگان مجاس نتوان مثال این اظهار نظر را پیدا کرد.
 
یک کارگزار نظام اسلامی باید موقعیت شناسی درستی از زمان داشته باشد، وقتی رهبری در سخنرانی اخیرشان همه را به امید بخشی به آینده توصیه کردند باید تا آخر ماجرا را خواند.
 
البته خود همین مجلس طبق قانون برای فراجا وظیفه تعیین کرده است و آنها فقط مامور به وظیفه بوده اند که این گل به خودی سید ناصر حسینی پور بیشتر یک فرار رو به جلو محسوب می شود.
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/210302.html