printlogo


یادواره شهدای دفاع مقدس ممبی در بهمئی برگزار شد+تصاویر

کد خبر: 210517تاریخ: 1401/7/7 15:29
یادواره شهدای دفاع مقدس ممبی در بهمئی برگزار شد+تصاویر
به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای دفاع مقدس بخش ممبی شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این همایش گفت:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و کمتر از یک سال نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور پر رنگ مردم تثبیت شد و این مایه افتخار همه ما است.

 

وی با اشاره به اینکه این انقلاب به دست جوانان سپرده شده و جوانان در تمام زمینه ها درحال درخشش هستند و‌تمام دنیا حتی دشمنان ایران عزیز براین امر واقف هستند افزود:در طول ۸سال دفاع مقدس امکانات و تجهیزات زیادی توسط ۳۸کشور به صدام خبیث واگذار شد اما خون همین شهدا اجازه واگذاری یک وجب خاک را نداده بود.

 

غلامی تصریح کرد: رزمندگان اسلام بدون امکانات به جنگ رفتند و دلیرانه جنگیدند تا ما در آرامش باشیم پس باید این روز و هفته را با جان و دل گرامی بداریم و قدر دان شهدا و‌خانواده آنها باشیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی با بیان اینکه ۱۰شهید والا مقام بخش ممبی از خانواده همه مردم هستند و باید وصیت آنها مطالعه شود چراکه همه آنها التزام به ولی فقیه و‌حجاب مد نظرشان بود پس باید رعایت و پیروی کنیم اظهار داشت:جهاد تبیین یعنی بازگو کردن وصیت نامه شهدا است تا این فرهنگ غنی را با برگزاری همین یادواره ها به نسل های پس از جنگ‌ و‌نسل امروز جوان انتقال دهیم. 

 

وی در پایان گفت:دست خانواده همه رزمندگان و شهدا را بوسه میزنیم چراکه هرچیزی درحال حاضر ازجمله امنیت و آرامش و استقلال داریم مدیون رشادت ها و ازخودگذشتگی های این عزیزان هستیم.

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/210517.html