printlogo


خبر خوش معاون اجرایی رئیس جمهور در سفر به کهگیلویه و بویراحمد

کد خبر: 210653تاریخ: 1401/7/11 10:13
در شورای اداری استان مطرح شد
خبر خوش معاون اجرایی رئیس جمهور در سفر به کهگیلویه و بویراحمد
معاون اجرایی رئیس جمهور در سفر به کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ اعتبار میلیاردی متمم سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور بدون حضور خبرنگاران پشت درب های بسته آغاز شد تا بعد از گذشت دقایقی رسانه ها وارد نشست شوند.

 
صولت مرتضوی در جمع اعضای شورای اداری این استان با تبریک ماه ربیع الاول گفت: رئیس جمهور سلام به همه مردم و مسئولان رساندند و عنوان داشت: مردم صاحب حق هستند و باید به مردم خدمت شود.
 
وی ابراز داشت: بعد از انقلاب اسلامی خدمات زیادی شد اما هنوز به نقطه تعادل نرسیده است.
 
مرتضوی با اشاره به نرخ بیکاری، رشد اقتصادی و توسعه استان گفت: باید برای حقوق مردم مطالبه گری شود و مدیران پیگیر مشکلات مردم باشند.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر مهم بودن مصوبات سفر برای استان و پیگیری آن توسط مسئولان استان گفت: مدیران باید هدفگذاریشان روی صد درصد مصوبات باشد اگر چه ۹۹ درصد را دولت انجام خواهد داد.
 
مرتضوی با بیان اینکه ما ماموریم و مسئول اظهار داشت: برخی از مصوبات انجام شد که مصوبات ۱۴۰۰ بیش از آن چیزی بود انجام شده و برای ۱۴۰۱ باید پیگیری شود.
 
وی گفت : پیگیری حد و حدود ندارد و معدل استان در مصوبات خوب بوده و نیاز است پیگیری شود.
 
مرتضوی از ابلاغ اعتبار ۵۵۰ میلیارد ریالی مربوط به متمم سفر خبر داد و گفت :تا پایان سال به همین میزان اعتبار وارد استان خواهد شد.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور که در صحبت هایش به موضوع پیگیری توسط مسئولان زیاد استفاده می کرد گفت:  طوری زندگی کنید که همیشه زندگی کنید و با مردم سر سنگین نباشید و خادم مردم باشید.
 
مرتضوی افزود: مسئولان از تشریفات و ریموت گذاشتن بر درب اتاقشان خودداری کنند و خادم مردم باشند.
 
او با انتقاد از وضعیت استان در توسعه گفت: باید در کنار مردم باشیم تا ۷۱۳ هزار کهگیلویه و بویراحمدی مشکل نداشته باشند و شاهد این محرومیت و نرخ بیکاری نباشیم.
 
در حال تکمیل ...

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/210653.html