printlogo


با کسانی که از امکانات جمهوری اسلامی استفاده  و در اغتشاشات زبان ناطق دشمن شدند برخود قاطع شود

کد خبر: 210662تاریخ: 1401/7/12 10:35
در گفتگو با صبح زاگرس عنوان شد
با کسانی که از امکانات جمهوری اسلامی استفاده و در اغتشاشات زبان ناطق دشمن شدند برخود قاطع شود
کیانی اصل گفت: باید کسانی که با امکانات و حمایت های نظام جمهوری اسلامی معروف شده اند و در روزهای اخیر زبان ناطق دشمن بودند برخورد قاطع صورت گیرد و هزینه بپردازند.

امام جمعه سوق در خصوص پشت پرده اغتشاشات با اشاره به اینکه تجریه طلب ها و اشوب گران به دنبال تجزیه ایران هستند به صبح زاگرس گفت: ایجاد آشوب و تحمیل خسارت به بیت المال به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، در این خصوص باید دستگاه قضایی با اغتشاشگران به صورت جدی برخورد کند.

 
حجت‌الاسلام کیانی اصل با اشاره به اینکه ممکن است در میان این اغتشاشات گران هم چند جوان فریب بخورند باشند، افزود: هدف دشمنان نظام اسلامی در اتفاقات اخیر خدشه دار کردن امنیت کشور بود.
 
وی با تاکید بر اینکه همه دنیا به خوبی می دانند که پشت پرده این اغتشاشات آمریکا ، گروه های تجزیه طلب مانند کومله در خارج از کشور و در کردستان عراق قرار دارند هدفشان تجزیه ایران است تصریح کرد: نقش شایعه پراکنی در تحریک احساسات و گمراه کردن جوانان بر کسی پوشیده نبوده و باید برخورد جدی با عاملان تحریک احساسات مردم و شایعه پراکنان انجام شود تا دیگر کسی جرات تکرار آن را نداشته باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه فتنه اخیر را کسانی به پا کردند که بر سر سفره این نظام و انقلاب نمک خوردند و حالا نمکدان شکستند خاطر نشان کرد:نقش سلبریتی‌ها در گسترش نا آرامی‌ها به وضوع قابل مشاهده است و برخی از هنرمندان و ورزشکاران در هدایت و گسترش ناآرامی‌ها نقش بسزایی داشتند که باید برخورد جدی با آنان انجام شود.
 
امام جمعه سوق ابراز داشت: باید کسانی که با امکانات و حمایت های نظام جمهوری اسلامی معروف شده اند و در روزهای اخیر زبان ناطق دشمن بودند برخورد قاطع صورت گیرد و هزینه بپردازند.
 
کیانی اصل ادامه داد: برخورد با سلبریتی‌ها باید به گونه‌ای باشد که درس عبرتی برای آنانی شود که به پشتوانه نظام به دارایی و مقام رسیده‌اند ولی امروز در خیال باطل خیانت هستند.
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://www.sobhezagros.ir/News/210662.html